instruktor samoobrony, poszukuję !

instruktor samoobrony, poszukuję !

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności.

Nagórę44

Posty: 1

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, ale właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym sporo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

StaryChemik

Posty: 5

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Yuri20

Posty: 3

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

pawel253

Posty: 2

 
Bez kłopotów można odnaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość sławne, wobec tego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Dobre-czapunie

Posty: 9