konsultant ślubny, znajdę on-line?

konsultant ślubny, znajdę on-line?

Cześć. Ile mogą kosztować torty weselne? Mam świadomość, że wiele zależy od jego wielkości. Chciałabym zamówić taki, który wystarczy dla 150 gości na moim przyjęciu.

PaweL

Posty: 5

 
W naszym przypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 zł. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, albowiem profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie wiecej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

korasek

Posty: 15

 
Jestem zadowolony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

mattoid1973

Posty: 11

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, która posiada sporo pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do wesela. Najniższa cena to nie jedyny argument.

karmelaniolek

Posty: 25

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się bardzo przydatny w moim wypadku.

Złoty

Posty: 15

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Max Pejnn

Posty: 20

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, bowiem nie odszukaliśmy zbyt wiele rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Ni56o87

Posty: 7

 
Trudno mi powiedzieć, gdzie powinniście zamówić ozdoby na wesele. Ciekawym rozwiązaniem jest złożenie takiego zamówienia poprzez Internet. Ceny są przystępne.

frustrus

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy jestem przekonany, iż Waszym oczekiwaniom winien sprostać DJ na wesele. Zauważcie, że koszt jego usług będzie zdecydowanie niższy niż zespołu, który posiada sporo doskonalsze oczekiwania finansowe.

TomekK

Posty: 18