idealne tętno bieganie, poszukuję

idealne tętno bieganie, poszukuję

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa bardzo na bieganie?

roudee

Posty: 3

 
Porządne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle mnóstwo informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

xacax

Posty: 24

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

znamsienatym

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Musisz sprawdzić sobie porządne tętno bieganie. Jest to niezwykle dobre dla ludzi, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

micko

Posty: 4

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Ludmo

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

pawel253

Posty: 6

 
Powiem Ci, iż warto sobie sprawdzić dobre tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Lupusx

Posty: 20