trawy ozdobne, znany producent ?

trawy ozdobne, znany producent ?

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, jaka jest w pełni fachowo przygotowana z ofertą. Mam spore wymagania i oczekiwania.

Dosti

Posty: 2

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Jasio234

Posty: 4

 
Jeżeli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od niesłychanie dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Yuri20

Posty: 2

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

korasek

Posty: 17

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

kryzys

Posty: 26

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

ZABA0001

Posty: 25

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam wiele czasu, zatem kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

labuh

Posty: 5

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce nabyłem ich niezwykle dużą liczba. Mój ogród to przede wszystkim byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Mam mały ogród zarówno poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie na nieszczęście nie stać.

robrotek

Posty: 6

 
U mnie producent roślin zaoferował niezwykle niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Stosownie mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko zdobyłem.

pawel253

Posty: 3