nauka pływania dla dzieci legnica, gdzie ?

nauka pływania dla dzieci legnica, gdzie ?

Czy szkoła pływania w Legnicy to porządne miejsce dla dziecka? Zastanawiam się czy nie nauczyć go pływać, ale nie niezwykle wiem jak się za to wszystko powinienem zabrać.

dobres34

Posty: 5

 
Według mnie na własną rękę trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

kociol001

Posty: 7

 
Nie za niezwykle pomogę, bowiem tym temacie, bowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, zatem nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

pawel253

Posty: 7

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

kuBawodzu

Posty: 24

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Kitas

Posty: 18

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć wiele cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Andzia

Posty: 4