masaz stop slask, oferta ?

masaz stop slask, oferta ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to naprawdę działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Mier56

Posty: 3

 
Powiem tak ja masaz stop slask bardziej traktowałem, jako ciekawostkę, ale miło się zaskoczyłem. To działa niezwykle dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

Jacek1812

Posty: 19

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, wobec tego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam w szczególności po ciężkim stresującym dniu pracy. Wówczas działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

Modniś

Posty: 8

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

Bryzyt1

Posty: 19

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Rimano

Posty: 23

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, niemniej jednak korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, dlatego jestem niezwykle zadowolony. To fachowe podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

Miluśkooo2

Posty: 19

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

gażynaa56

Posty: 8

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, niemniej jednak okazało się, iż masaz stop slask działa niezwykle dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, niemniej jednak już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, iż może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

ZetMichał

Posty: 9