sesja nad morzem, proszę o pomoc

sesja nad morzem, proszę o pomoc

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie zdjęcia wykonać? Nie chce kolejnych zdjęć robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

Klaudi

Posty: 2

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

nighthaze

Posty: 9

 
Uwielbiam morze, wobec tego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, lecz jeśli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Mier56

Posty: 13

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

Jasio234

Posty: 2

 
My przeważnie sami robimy sobie fotografie. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne fotografie plenerowe, które mamy to ze wesela. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych kłopotów żeby kogoś poprawnego znaleźć.

mew soncz7777

Posty: 17

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

zenek744

Posty: 5

 
Próbowałem sam robić różne fotografie i mimo iż mam sprzęt wart mnóstwo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

Klarka34

Posty: 5

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

Marioleczka

Posty: 2

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, natomiast nie mogliśmy odnaleźć wolnych terminów. To oznacza terminy były, natomiast my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z fachowymi zdjęciami, zatem na nią czekam.

pawel253 

Posty: 10